• szkoleniazpierwszejpomocy
  • zabezpieczeniamedyczne
  • transportmedyczny

Kalendarz

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

O Firmie

            Firma Szkoleniowo-Usługowa AZYMUT to zespół ludzi profesjonalnie zajmujących się różnymi formami aktywnego i niebanalnego spędzania czasu, którzy swoją wiedzą i doświadczeniem dzielą się ze wszystkimi zainteresowanymi. Prowadzimy kursy, szkolenia, konferencje, organizujemy imprezy integracyjne oraz wycieczki tematyczne. Wszystko to można wybrać z naszej szerokiej oferty. 

W szczególności specjalizujemy się w organizacji kursów, szkoleń, pokazów, gier i warsztatów z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej. Na życzenie klienta zabezpieczamy imprezy od strony medycznej. Nowością w naszej ofercie są usługi transportu medycznego na terenie kraju i Europy, posiadamy profesjonalnie wyposażoną karetkę renault trafic. Zajmujemy się również tematyką szeroko pojętej obrony cywilnej i zarządzania kryzysowego.

Rodzaj oferowanych atrakcji oraz poziom ich trudności dostosowane są indywidualnie do poszczególnych grup. Jesteśmy elastyczni, kreatywni, komunikatywni i chętnie stawiamy czoła wszelkim wyzwaniom. Istniejemy na rynku od kilkunastu lat. Zaufało nam już wiele firm i szkół.

Jesteśmy otwarci na indywidualne potrzeby naszego klienta i negocjacje cen.

                                                                                                                               Z poważaniem,

                                                                                                                               Piotr Piotrowicz